Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ hydraulic logging winch ] bij elkaar passen 23 producten.
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |
Geïnstalleerd in een van de volgende modellen:
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
| Garantie: | 12 maanden |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 aangedreven door een zuigergasmotor
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Model: | JQH-serie luchtwinch |
JQHS-100×10 Pneumatische hefwiel 0,6-0,8 MPa met automatische schijfrem
| Diameter van het draadtouw: | 8-20 MM. |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Automatische rem Pneumatische luchtwinch afstandsbediende JQHS-80×10 voor het tillen en trekken
| Nominale lijntrekking: | 5-100 kN |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 5-20 m/min |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
JQH-5×48 staal pneumatische lier aangedreven door zuigergasmotor
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
XJFH-5/35LS Pneumatische luchtwinch 50ft/min 50kN met dubbele rem
| Max Lifting Capacity: | 10.000 pond |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Lijnsnelheid: | 50 ft/min |


