Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
Afstandsbediening Pneumatische luchtwinch met een enkele steunkolom type JQH-5×48Y
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 met automatische trommelbandrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Typ van rem: | Automatisch |
Marine pneumatische luchtwinch 10m/min tot 70m/min met overbelastingbescherming
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
Oliebooringsysteem met afstandsbediende luchtgesteunde pneumatische winch voor het tillen
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Olieveldheffing Telecontrol Air Winch Corrosiebestendige
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Afstandsbediening Pneumatische luchtwinch JQH-5×48Y Poeder bedekt met één trommel
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Afmaken.: | Poederbedekt |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Bouwtechniek Pneumatische luchtwinch lichtgewicht met automatische schijfrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m - 1000 m |
| De Grootte van de luchtslang: | 13 mm - 25 mm |
Compacte pneumatische luchtwinch voor mijnbouw met geïntegreerde module
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Controletipe: | Pneumatische Controle |


