Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQHS-20×24 type pneumatische lier met hefkracht 20KN
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
XJFH-10/20Z Pneumatische lier met handrem en automatische rem voor explosiebestendige opheffing en bescherming tegen overbelasting
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Type: | Luchtkruk |
| Controletype: | Pneumatisch |
Pneumatische hefmachine met een capaciteit van 500 kg met compressieluchtkracht en overbelastingbescherming voor olievelden
| Capaciteit: | 500KG |
|---|---|
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
| Luchtverbruik: | 0.8m ³ /min |
CJ9000F Hydraulische lier voor houtkap met een trommelcapaciteit van 500 ft, een maximale trekkracht van 10.000 lbs en afstandsbediening
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
CE/ISO-gecertificeerde pneumatische manridingwijn met een laadvermogen van 10KN en afstandsbediening voor het vervoer van personeel
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Stroomvereisten: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capaciteit: | 1000KG |
Compacte, ergonomische, duurzame pneumatische lier voor zware afstandsbediende hefwerkzaamheden
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
CJ9000F Hydraulische houtwiel met 500ft trommelcapaciteit 10000 lbs maximale lijn trek en 12 maanden garantie voor olieveld gebruik
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Besturingssysteem: | Afstandsbediening |


