Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-30×35T Voor industriële tillen en tractie
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Doppelsteunkolftyp pneumatische luchtwinch JQHS-30×35T voor geologisch boren
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Oilfield Aluminium Pneumatische Luchtwinch JQHS-5×48 Met Automatische Drum Band Brek
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
Dubbele steunkolf type Pneumatische hefwiel 20m/min Met hand- of voetrem
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 20 m/min |
| Diameter van het draadtouw: | 8 mm |
JQHS-100×10 Pneumatische hefwiel 0,6-0,8 MPa met automatische schijfrem
| Diameter van het draadtouw: | 8-20 MM. |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
Gecombineerde installaties voor het vervaardigen van de gewassen en de verwerking van de grondstoffen
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter. |
| Garantie: | 12 maanden |


