Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic winch hoist ] αγώνας 29 προϊόντα.
Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης με κινητήρα αέρα, ανθεκτικό στην έκρηξη JQHS-50×12LZ ((A))
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
JQHS-100×10 Πνευματικός ανεμιστήρας ανύψωσης 0,6-0,8 MPa με αυτόματο φρένο δίσκου
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-20 ΚΚ |
|---|---|
| Σχήμα: | JQHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Απομακρυσμένος έλεγχος εξόρυξης Πνευματικό ανεβάζοντας κουμπί με κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Πνευματικό αεροδρόμιο JQH-5×48 με αυτόματο φρένο τύμπανο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Τύπος πέδησης: | Αυτοματοποιημένο |
XJFH 3/35KZ Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί κυλίνδρου XJFH-3/35-2014 Αμυδρό
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Πνευματικό ανεμιστήρα ZJQH-1.5×30B
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, διάσωση |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
| Διάμετρος συρματόπλεγμα: | 8 χιλιοστά |
JQHS-40×55 Αεροκίνητο κουμπί με χειροκίνητο / αυτόματο φρένο / φρένο ποδιού
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C - 70°C |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματικός αεραγωγός JQH-5×48 με κινητήρα αερίου τύπου έμβολο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
| Σχήμα: | Αεροδρόμος σειράς JQH |
Υδραυλικός κουμπί τηλεχειρισμού με ικανότητα ανύψωσης 5kN έως 300kN και πιστοποίηση ISO CE
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |
Αυτόματη πέδηση Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί JQHS-80×10 με τηλεχειριζόμενο για ανύψωση και έλξη
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 5-100 kN |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 5-20 m/min |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |


