Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
QJP-100 Πνευματικός γρίφος με χωρητικότητα τύμπανου 31m και αυτόματο φρένο υποστήριξης φορτίου για ανύψωση πετρελαϊκών πεδίων - πιστοποιημένος CE και ISO
| Ικανότητα τυμπάνων: | 31 μ |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
| Τύπος τοποθέτησης: | Πλάκα παγκόσμιας στερέωσης |
500 πόδια χωρητικότητα τυμπάνου υδραυλική βαρούλκο με μέγιστη έλξη γραμμής 10.000 λίβρες και υδραυλικό σύστημα πέδησης
| Χρώμα: | Κίτρινο πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Σύστημα φρένων: | Υδραυλικός |
| σύστημα ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Электрическая лебедка серии DJFY с максимальным усилием 13500 фунтов
| Τηλεχειριστήριο: | Συμπεριλαμβανομένος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Oem |
| Φορτίο φορτίου: | Ανυψωτική ικανότητα 0,5 τόνων - 100 τόνων |
Υψηλής ισχύος πνευματικό κουμπί με τηλεχειρισμό, χωρητικότητα 0,5 έως 10 τόνων, κατασκευή από χάλυβα για αντοχή
| Ταχύτητα Γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
ZJQH-1.5×30B Juling Man Riding Winch με συσκευή έκτακτης ανάγκης
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Ηλεκτρικό κουμπί DJFY με χωρητικότητα ανύψωσης 13500 lbs, τηλεχειριστήριο και υποστήριξη OEM για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μέγεθος: | 850*809*400 |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | παγκόσμιος |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης: | Όπως σας απαιτεί |
Πνευματικό Βίντσι Σειράς JQHS με Χωρητικότητα Ανύψωσης 150 KN, Αντιεκρηκτικό Σχεδιασμό και Ταχύτητα Ανύψωσης 12m/min για Χρήση σε Πετρελαϊκά Πεδία
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Υδραυλικός κουμπί τηλεχειρισμού με ικανότητα ανύψωσης 5kN έως 300kN και πιστοποίηση ISO CE
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |
Άνθρωπος που οδηγεί κουμπί με προστασία από υπερφόρτωση μοντέλο ZJQH-1.5×30B
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Συχνότητα: | 50 Hz |
Υδραυλικό κουμπί σειράς HW με ικανότητα ανύψωσης 5kN ~ 300kN τηλεχειριστήριο και εγγύηση 12 μηνών για ανύψωση πετρελαϊκών πετρελαίων
| Χρήση: | Ανύψωση στο πετρελαϊκό πεδίο |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 1000 λίβρες |


