Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
500 ft Drum Kapasitesi 10,000 lbs maksimum hat çekme ve hidrolik fren sistemi ile hidrolik kaydırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Fren Sistemi: | Hidrolik |
| Kontrol sistemi: | Uzaktan kumanda |
Elektrikli Vinç DJFY Serisi Maksimum 13500 lb Kuvvetli
| Uzaktan kumanda: | Sos, Salça, Reçel, Ketçap |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | Oem |
| Yük kapasit: | 0.5ton-100ton kaldırma kapasitesi |
Uzaktan kumandalı ağır görevli pnevmatik vinç, 0,5 ton ila 10 ton kapasite, dayanıklılık için çelik yapısı
| Hat Hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
DJFY 13500 lbs Kaldırma Kapasiteli, Uzaktan Kumandalı ve Endüstriyel Uygulamalar İçin OEM Destekli Elektrikli Vinç
| Boyut: | 850*809*400 |
|---|---|
| Montaj Tipi: | evrensel |
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | senin ihtiyacın gibi |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Aşırı yük koruması ile adam süren vinç modeli ZJQH-1.5×30B
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
5kN~300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı ve 12 Ay Garantili HW Serisi Hidrolik Vinç (Petrol Sahası Kaldırma İçin)
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |


