Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
Pnömatik Adam Sürücü Çarkı ZJQH-1.5×30B
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
| Tel ip çapı: | 8 mm |
Çelik dikey kaldırma Manriding vinç 220V Sanayi için Voltaj
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Maksimum ip uzunluğu: | 100m |
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |
İnşaat Adamı Sürücü Vintü El Frenle Uzaktan Denetim
| Renk: | Sarı, Kırmızı ve Turuncu |
|---|---|
| Şirket: | Vinç İmalatı |
| Sertifikalar: | CE, ISO, TUV |
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
500 ft Drum Kapasitesi 10,000 lbs maksimum hat çekme ve hidrolik fren sistemi ile hidrolik kaydırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Fren Sistemi: | Hidrolik |
| Kontrol sistemi: | Uzaktan kumanda |
Uzaktan kumandalı ağır görevli pnevmatik vinç, 0,5 ton ila 10 ton kapasite, dayanıklılık için çelik yapısı
| Hat Hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
ZJQH-1.5×30B Juling Adam Acil Durdurma Aygıtı ile Vinciden Kurtulma
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |


