Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
JQHS-20×24 Tipi Pnömatik Vinç, Kaldırma Kuvveti 20KN
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| İp çapı: | 8 mm - 20 mm |
JQHS Serisi Hava Vinci 0.5-10Ton Kapasite 100m Halat CE ISO Sertifikalı
| Kontrol tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
Otomatik Fren Pnömatik Havadan Çekici Uzaktan Denetimli JQHS-80×10 kaldırma ve çekme için
| Nominal Çizgi Çekme: | 5-100 KN |
|---|---|
| Hat hızı: | 5-20 m/dak |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
El Frenleri ve Otomatik Frenler Hava Çarkı Petrol Alanı için korozyona dayanıklı JQHS-30×35T
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Çekici Model JQHS-100×10 Offshore için
| Şirket: | Üretim |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
Piston hava motorları hava vinç JQHS-100×10 Çift Standart Mod Dia 8mm - 16mm Tel ip
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| İşleme: | Kırmacılık |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |
Aşırı yük koruma Hava ile çalışan vinç JQHS-50×12LZ ((A) 0.8Mpa 10-30 m/min
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Nominal Çizgi Çekme: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |


