Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic lifting winch ] bij elkaar passen 106 producten.
Piston Air Motors Air Winch JQHS-100×10 Double Standard Mode Dia 8mm - 16mm Draadtouw
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Verwerking: | Vervaardiging |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
JQHS Serie Luchtlier 0,5-10Ton Capaciteit 100m Touw CE ISO Gecertificeerd
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
JQH Series Air Winch – ISO Certified Heavy-Duty Pneumatic Winch with 8 Mm to 20 Mm Rope Diameter and 0.6 MPa to 0.8 MPa Air Pressure
| Touwdiameter: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Controletype: | Afstandsbediening |
Compacte, ergonomische, duurzame pneumatische lier voor zware afstandsbediende hefwerkzaamheden
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
Robuuste pneumatische lier met afstandsbediening, capaciteit van 0,5 ton tot 10 ton, stalen constructie voor duurzaamheid
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
JQH-serie luchtwiel 0.5T-10T capaciteit met afstandsbediening
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Certificeringen: | CE, ISO |
100 M tot 500 M Trommelcapaciteit JQH Serie Lier op Lucht
| Hefsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Nominale snelheid: | 10-20 m/min |
Dubbele rem pneumatische lier XJFH-5/35KZ Juling merk 35m/min Voor oliebooringen
| Nominale laadcapaciteit: | 0.5 tot 10 ton |
|---|---|
| Stroombron: | Lucht |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |


