Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic lifting winch ] bij elkaar passen 106 producten.
Staal gids blok assemblage PSQ-1000H voor TAIAN JULING Air Winch XJFH-5/35KFZP
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Capaciteit: | 1 ton |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Gebroken remtype Windwiel XJFH-10/20LZ Handrem lage basis 20m/min
| Model: | XJFH-serie |
|---|---|
| De diameter van de trommel: | 160-400 mm |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Pneumatische lier luchtcilinder serie 100 x 150 voor model XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
XJFH-5/35-5100D 5T Luchtwinch remband boven voor zware tractie en tillen
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Verzameling van stalen motormuffler voor XJFH luchtwiel
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Afstandsbediende hydraulische lier met een hefvermogen van 5kN tot 300kN en CE-ISO-certificering
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
JQHS Serie Pneumatische Lier met 150 KN Hefcapaciteit, Explosieveilige Ontwerp en 12m/min Hefsnelheid voor Olieveld Gebruik
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
XJFH-5/35-5100D Bovenremband 10kN Voor luchtwiel 5T XJFH
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Offshore windwiel met dubbele koppeling 90 Psi XJFH-5/35-C-type met uitgang
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Gewicht: | 550 lbs. |
| Versnellingsverhouding: | 60:1 |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |


