Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic lifting winch ] eşleşme 106 Ürünler.
TAIAN JULING Havadaki vinç için çelik rehber blok montajı PSQ-1000H XJFH-5/35KFZP
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Kapasite: | 1 ton |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
Kırık fren tipi Rüzgar vinç XJFH-10/20LZ El fren alt tabanı 20m/min
| Model: | XJFH Serisi |
|---|---|
| tambur çapı: | 160-400 mm |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
MÖDEL XJFH-5/35KFZP için 100 X 150 serisi pnevmatik vinç hava silindirleri
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
XJFH-5/35-5100D 5T Hava vinç fren bandı ağır çekiş ve kaldırma için üst
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
XJFH hava vinç için çelik motor muffler montajı
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol Tarlasında Taşınma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
5kN ila 300kN Kaldırma Kapasiteli Uzaktan Kumandalı Hidrolik Vinç ve CE ISO Sertifikalı
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
XJFH-5/35-5100D Yukarı fren bandı 10kN Hava vinç için 5T XJFH
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |


