Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic lifting winch ] eşleşme 106 Ürünler.
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Pistonlu Hava Motoru Pnömatik Vinc JQHS-30×35T Endüstriyel kaldırma ve çekiş için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Sınır Koruması Manrider Winch / Manrider Air Winch 20KN değerli kaldırma gücü ile
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Patlama geçirmez kaldırma ve aşırı yük koruması için el frenli ve otomatik frenli XJFH-10/20Z pnevmatik vinç
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Hava vinç |
| Kontrol Tipi: | Pnömatik |
Endüstriyel Manriding Winch 20m/min 10mm çapında çelik iple
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
XJFH serisi hava vinç ve yedek parçalar 3.5 M3/min El fren ve otomatik fren ile
| Hava tüketimi: | 3,5 m³/dakika |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
| Güç Kaynağı: | Hava |
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
Sıradan yüksek koltuklu rüzgar vinci XJFH-5/35Z 16kw El frenli kırık frenli
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Maks. kaldırma hızı: | 10-20 m/dakika |
| Davul tipi: | Lebus Yivli Tambur |


