Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic lifting winch ] bij elkaar passen 106 producten.
Afstandsbediende pneumatische lier met een capaciteit van 100-1000 m
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-30×35T Voor industriële tillen en tractie
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Beperkingsbescherming Manrider-winch / Manrider-luchtwinch met een nominale hefkracht van 20KN
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
XJFH-10/20Z Pneumatische lier met handrem en automatische rem voor explosiebestendige opheffing en bescherming tegen overbelasting
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Type: | Luchtkruk |
| Controletype: | Pneumatisch |
Industrieel manrijden 20m/min Met 10mm diameter staal touw
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
XJFH-serie Luchtwijn en onderdelen 3,5 M3/min Met handrem en automatische rem
| Luchtverbruik: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
| Stroombron: | Lucht |
QJP-100 Pneumatische lier met 31 m trommelcapaciteit en automatische ladinghoudende rem voor olieveldopheffing - CE en ISO gecertificeerd
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
| Montagetype: | universele bevestigingsplaat |
Gewone hoge stoel windwiel XJFH-5/35Z 16kw met handrem gebroken rem
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
|---|---|
| Max. het opheffen snelheid: | 10-20 m/min |
| Trommeltype: | Lebus Gegroefte Trommel |


