Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic lifting winch ] bij elkaar passen 106 producten.
Docks Pneumatische lier QJP-3*15 15m/min Aangedreven door luchtmotor
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Deeltjes van de staalluchtwinch, cilinderdeksel XJFH-3/35-2014 voor olievelden
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Automatische scheerremmanwijn 16kw voor olieverwerking op land of op zee
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
1 ton nominale capaciteit distributie-installatie voor windwiel 5T MODEL XJFH-5/35KFZP
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
|---|---|
| Luchtverbruik: | 1.5 M3/min |
| Toepassing: | Het tillen en trekken van zware lasten in verschillende industrieën |
Overbelastingbescherming Lucht aangedreven lier JQHS-50×12LZ(A) 0,8Mpa 10-30 m/min
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale lijntrekking: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Automatische rem CJ9000F houtwinden om helling en diepte van olieput te meten
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
| Bremsysteem: | Automatisch |
Compacte structuur Automatische touwwinch XJFH-5/35KZP Kleine grootte Lichtgewicht 16kw
| Diameter van het draadtouw: | 8-16 mm |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Stroombron: | Lucht |
QJP-serie Hydraulische motor Air Capstan Winch 80 ml/rv 20 ft/min
| Lijnsnelheid: | 20 voet/min |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 3:1 |
| Trommelcapaciteit: | 24 m |
Op maat gemaakte pneumatische hefmachine Sensitive Infinite Variable Control 0-10m Lifting Height
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Vervoervermogen: | 1 ton |


