Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
Bouwman Wijnwerper afstandsbediend met handrem
| Kleur: | Geel, rood en oranje |
|---|---|
| bedrijf: | Vervaardiging van lieren |
| certificeringen: | CE, ISO, TUV |
Beperkingsbescherming Manrider-winch / Manrider-luchtwinch met een nominale hefkracht van 20KN
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische ketenheftrucks van roestvrij staal met trolleys en afstandsbediening
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
ZJQH-10×20B0 bemande pneumatische lier 10KN voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Pneumatische manridingwinch 20m/min ZJQH-15×20B voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
Rescue Manriding Winch 500 kg Maximale laadcapaciteit voor 220 V spanning en noodgevallen
| Kleur: | geel |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Verticale manridingwijnt Beschermings- en veiligheidskenmerken tegen overbelasting CE-certificering
| Toepassing: | Bouw, onderhoud en reddingswerkzaamheden |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Gebruik: | Verticaal opheffen en verlagen van personeel |
Personeelsopheffing Elektrische manrijdenwinch 10m/min Maximale opheffingssnelheid voor een soepele opheffing
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
| Maximum het opheffen snelheid: | 10 m/min |
Maximaal 100 meter touwlengte elektrische man rijdende lier met overbelasting bescherming
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Stroombron: | elektrisch |
| Controlemethode: | Afstandsbediening |


