Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ air powered winch ] mecz 99 produkty.
Podwójne hamulce Pneumatyczna Winch powietrzna XJFH-10/20LZ Wybuch odporny 30kw
| Waga: | 500 funtów |
|---|---|
| Typ kontroli: | Zdalne sterowanie |
| certyfikaty: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Pneumatyczny zestaw winchu powietrznego do pól naftowych
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
XJFH-5/35-5100D Górny pas hamulcowy 10kN Do wióry powietrznej 5T XJFH
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
Wciągarka pneumatyczna do transportu ludzi ZJQH-1.5×30B
| Zastosowanie: | Budowa, konserwacja, ratunek |
|---|---|
| Stosowanie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Drutowa średnica liny: | 8 mm |
Certyfikowana przez CE/ISO, pneumatyczna śrubka z 10KN i zdalnym sterowaniem
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10 KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |
Przemysłowa śmigłownica 20 m/min z sznurkiem stalowym o średnicy 10 mm
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
Zdalne sterowanie górnictwa Pneumatyczna sznurówka podnosząca z przyciskiem awaryjnego zatrzymania
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Materiał: | stali |
Wiatrówka wiatrowa z podwójnym sprzęgłem 90 psi typu XJFH-5/35-C z mocą wyjściową
| Zestaw: | Xjfh |
|---|---|
| Waga: | 550 funtów |
| Przełożenie: | 60:1 |
Złamanie hamulca Typ Winch wiatrowy XJFH-10/20LZ hamulca ręczny niska podstawa 20m/min
| Model: | Seria XJFH |
|---|---|
| Średnica bębna: | 160-400 mm |
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
Olejna Aluminiowa Pneumatyczna Wincha Powietrzna JQHS-5×48 Z Automatycznym hamulcem
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| certyfikaty: | CE, ISO |
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |


