Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 99 producten.
Dubbele rem pneumatische luchtwinch XJFH-10/20LZ explosiebestendige 30kw
| Gewicht: | 500 pond |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| certificeringen: | CE, ISO |
XJFH-5/35-1000 Pneumatische windwiel voor olievelden
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Garantie: | 12 maanden |
XJFH-5/35-5100D Bovenremband 10kN Voor luchtwiel 5T XJFH
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische manriding lier ZJQH-1.5×30B
| Sollicitatie: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
| Draadtouwdiameter: | 8 mm |
CE/ISO-gecertificeerde pneumatische manridingwijn met een laadvermogen van 10KN en afstandsbediening voor het vervoer van personeel
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Stroomvereisten: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capaciteit: | 1000KG |
Industrieel manrijden 20m/min Met 10mm diameter staal touw
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Offshore windwiel met dubbele koppeling 90 Psi XJFH-5/35-C-type met uitgang
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Gewicht: | 550 lbs. |
| Versnellingsverhouding: | 60:1 |
Gebroken remtype Windwiel XJFH-10/20LZ Handrem lage basis 20m/min
| Model: | XJFH-serie |
|---|---|
| De diameter van de trommel: | 160-400 mm |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Oilfield Aluminium Pneumatische Luchtwinch JQHS-5×48 Met Automatische Drum Band Brek
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |


