Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 99 producten.
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Luchtverbruik: | 10-30 m3/min |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |
Dual-clutch pneumatische windwiel XJFH-5/35-C-type 35m/min Met vermogen
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Controletipe: | Pneumatische |
| Toepassing: | Zwaar werk opheffen |
Automatische scheerremmanwijn 16kw voor olieverwerking op land of op zee
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Dubbele steunkolf type Pneumatische hefwiel 20m/min Met hand- of voetrem
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 20 m/min |
| Diameter van het draadtouw: | 8 mm |
Industriële pneumatische luchtwiel Spareonderdelen XJFH-3/35-1000
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Compacte pneumatische luchtwinch voor mijnbouw met geïntegreerde module
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Controletipe: | Pneumatische Controle |
Staal Verticale Lifting Manriding Winch 220V Spanning Voor Industriële
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Maximale touwlengte: | 100 meter |
HW-serie hydraulische lier met 5kN ~ 300kN hefkracht, afstandsbediening en 12 maanden garantie voor olieveldheffen
| Gebruik: | Tillen in olieveld |
|---|---|
| Controletype: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 lbs |
Man rijdende lier met overbelastingbescherming model ZJQH-1.5×30B
| Certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Frequentie: | 50 Hz |


