Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 99 Ürünler.
Piston hava motorları Pnömatik vinç JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Hava tüketimi: | 10-30 m³/dakika |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
HW (YJ) Serisi Hidrolik vinç uzaktan kumandalı 5kN ~ 300kN kaldırma kuvveti aralığı ile
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 pound |
Çifte debriyajlı pnevmatik rüzgar vinci XJFH-5/35-C tipi 35m/min Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
| Uygulama: | Ağır kaldırma |
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik kaldırma vinç 20m/min El veya ayak frenli
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 20 m/dak |
| tel halat çapı: | 8 mm |
Endüstriyel Pnömatik Havalı Vincil yedek parçaları XJFH-3/35-1000
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Entegre modülü olan madencilik kompakt pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kontrol Türü: | Pnömatik Kontrol |
Çelik dikey kaldırma Manriding vinç 220V Sanayi için Voltaj
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Maksimum ip uzunluğu: | 100m |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
Aşırı yük koruması ile adam süren vinç modeli ZJQH-1.5×30B
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Sıklık: | 50Hz |


