Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 99 Ürünler.
Tek Destekli Piston Tipi Pnömatik Vinç kaldırıcı JQH-5×48QB Taşıma ve kaldırma için
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
Petrol sahası pnevmatik adam sürme vinç 20m/min ZJQH-15×20B Personel kaldırma için
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
500kg Pnömatik Vinç Aşırı Yük Korumalı 0.6-0.8MPa Hava Basıncı
| Hava basıncı: | 0.6-0.8mpa |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Kolye kontrolü |
| Süspansiyon Tipi: | Çengel |
Hızlı kurulumlu hava kompresörü ile üretim hattınızı yükseltin 2.5 M3/min 12 M3/min Hava tüketimi 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
CE Sertifikası ve Hava Tüketimi 2.5 M3/min 12 M3/min kaldırma
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
Çelik kaldırma için çok yönlü hava vinç 10 M/min 40 M/min ip hızı
| Hava tüketimi: | 2,5 m³/dk - 12 m³/dakika |
|---|---|
| Halat Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
Uzakdan kumandalı ağır kullanımlar için pnevmatik vinç nominal yük 0,5 ton 10 ton
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |


