Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air powered winch ] αγώνας 99 προϊόντα.
Μοναδική στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεμιστήρα JQH-5×48QB για την άρση και την ανύψωση
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
Πνευματικό κουμπί ανυψώσεως πετρελαίου 20m/min ZJQH-15×20B για ανύψωση προσωπικού
| Εφαρμογή: | πετρελαιοφόρος περιοχή |
|---|---|
| Χρήση: | Οδηγία και ανύψωση υλικού |
| Μέγιστη. ανυψωτική ικανότητα: | 800 κιλά |
Πνευματικό γρίφο JQHS-100×6X με βραχίονα χεριού και ποδιού
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Σύστημα πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Μέγιστη ταχύτητα γραμμής: | 20-36 m/min |
Πνευματικός ανυψωτήρας 500kg με προστασία υπερφόρτωσης 0.6-0.8MPa πίεση αέρα
| Πίεση αέρα: | 0,6-0,8MPa |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Έλεγχος κρεμαστών κοσμημάτων |
| Τύπος ανάρτησης: | Αγκιστρο |
Αναβαθμίστε την γραμμή παραγωγής σας με γρήγορη εγκατάσταση του συμπυκνωτή αέρα 2,5 M3/min 12 M3/min κατανάλωση αέρα 0,5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
Πιστοποιητικά CE και κατανάλωση αέρα 2,5 M3/min 12 M3/min Ανύψωση
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
Πολυδιάστατος ανεμιστήρας αέρα για την ανύψωση χάλυβα με ταχύτητα σχοινιού 10 M/min 40 M/min
| Κατανάλωση αέρα: | 2.5 M3/min - 12 M3/min |
|---|---|
| Ταχύτητα σχοινιών: | 10 m/min - 40 m/min |
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
Πνευματικό κουμπί τηλεχειρισμού για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |


