Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air powered winch ] αγώνας 99 προϊόντα.
Συγκρότημα ακουστικού κινητήρα από χάλυβα για αεραγωγό XJFH
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης 5T για γεωτρήσεις πετρελαϊκών πετρελαίων
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Χειροκίνητο ή τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Πνευματικός κινητήρας Ανυψωτικό μηχάνημα μεταφοράς προσωπικού 10KN Χωρητικότητα 1000kg CE ISO Πιστοποιημένο
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Θαλάσσιος πνευματικός αεραγωγός 10 έως 70 m/min με προστασία από υπερφόρτωση
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
Ορυχεία Χώροι Χάλυβα Πνευματικό αέρας γρίφος με ρυθμιζόμενη ταχύτητα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πνευματικό ανεμιστήρα πετρελαϊκού πεδίου XJFH 20×16 τύπου με αυτόματο φρένο
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Χειροκίνητο ή τηλεχειριστήριο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Αεροκινητήρες με έμβολο Πνευματικό κουμπί JQHS-30×35T για βιομηχανική ανύψωση και έλξη
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
JQH-5×48Y Ηλεκτρονικός ανεμιστήρας ελέγχου 50kN για ανύψωση και μεταφορά
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 χμ x 900 χμ |
| Χαρακτηριστικά: | Σύνθετο σχεδιασμό, υψηλή απόδοση, ανθεκτική κατασκευή |
Αλιευτικό αλεξίπτωτο QJP-3*15 15m/min
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Μηχανική Κατασκευών Πνευματικό αεριούχο κουμπί ελαφρύ με αυτόματο φρένο δίσκου
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 m - 1000 m |
| Μέγεθος εύκαμπτων αεραγωγών: | 13 mm - 25 mm |


