Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 99 producten.
Verzameling van stalen motormuffler voor XJFH luchtwiel
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Overbelastingbescherming Pneumatische hefwiel 5T voor het boren van olievelden
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Controletipe: | Handmatige of afstandsbediening |
| Garantie: | 12 maanden |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
Marine pneumatische luchtwinch 10m/min tot 70m/min met overbelastingbescherming
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
Mijnbouw velden staal pneumatische luchtwinch met verstelbare snelheid
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Olieveld pneumatische hefwiel XJFH 20×16 type met automatische rem
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Controletipe: | Handmatige of afstandsbediening |
| Garantie: | 12 maanden |
Piston Air Motors Pneumatische lier JQHS-30×35T Voor industriële tillen en tractie
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
JQH-5×48Y Elektronisch bediende luchtwinch 50kN voor het tillen en trekken
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Afmetingen: | Voor de berekening van de waarde van het product: |
| Kenmerken: | Compact ontwerp, hoge efficiëntie, duurzame constructie |
Docks Pneumatische lier QJP-3*15 15m/min Aangedreven door luchtmotor
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Bouwtechniek Pneumatische luchtwinch lichtgewicht met automatische schijfrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m - 1000 m |
| De Grootte van de luchtslang: | 13 mm - 25 mm |


