Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ air powered winch ] bij elkaar passen 99 producten.
JQH-5×48 staal pneumatische lier aangedreven door zuigergasmotor
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
1 ton nominale capaciteit distributie-installatie voor windwiel 5T MODEL XJFH-5/35KFZP
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
|---|---|
| Luchtverbruik: | 1.5 M3/min |
| Toepassing: | Het tillen en trekken van zware lasten in verschillende industrieën |
Gewone hoge stoel windwiel XJFH-5/35Z 16kw met handrem gebroken rem
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
|---|---|
| Max. het opheffen snelheid: | 10-20 m/min |
| Trommeltype: | Lebus Gegroefte Trommel |
Doppelsteunkolftyp pneumatische luchtwinch JQHS-30×35T voor geologisch boren
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 met automatische trommelbandrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Typ van rem: | Automatisch |
Verwijderingswijn van 15 kn met noodstopbescherming
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalverwerking |
QJP-100 Pneumatische lifteapparatuur 31m trommelcapaciteit in olieveld
| Trommelcapaciteit: | 31 meter |
|---|---|
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
| Montage-type: | universele bevestigingsplaat |
Piston type Pneumatische lieren Soepel draaien 0,6-0,8 MPa Voor olievelden
| De diameter van de trommel: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1200 kg |
| Reeks: | XJFH |
Verdeelinstallatie voor olieveldheffen met luchtwinch voor XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
XJFH-5/35-5100D 5T Luchtwinch remband boven voor zware tractie en tillen
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |


