Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 99 Ürünler.
JQH-5×48 Piston tipi gaz motoru ile çalışan çelik pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
1 ton değerli kapasiteye sahip hava vinçleri için dağıtım sistemi 5T model XJFH-5/35KFZP
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 1,5 m³/dakika |
| Uygulama: | Çeşitli endüstrilerde ağır yüklerin kaldırılması ve çekilmesi |
Sıradan yüksek koltuklu rüzgar vinci XJFH-5/35Z 16kw El frenli kırık frenli
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Maks. kaldırma hızı: | 10-20 m/dakika |
| Davul tipi: | Lebus Yivli Tambur |
Çift Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Vint JQHS-30×35T Jeolojik Buhran için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Otomatik Davul Band Frenli Petrol Alanı Buhranı Pnömatik Havadan Vinc JQH-5×48
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Fren tipi: | Otomatik |
Uzakdan kumandalı Manriding Winch 15kn Acil Durma Koruması ile
| Ağırlık: | 350 kilo |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kullanımı |
QJP-100 Neft Alanında Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 31m davul kapasitesi
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
Piston tipi Pnömatik vinçler Pürüzsüz çalışması 0,6-0,8 MPa Petrol sahaları için
| tambur çapı: | 500 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200 kilo |
| Seriler: | Xjfh |
Petrol sahası kaldırma hava vinç dağıtım montajı için XJFH-5/35KFZP
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
XJFH-5/35-5100D 5T Hava vinç fren bandı ağır çekiş ve kaldırma için üst
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


