Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air powered winch ] eşleşme 99 Ürünler.
Uzaktan kumandalı ağır görevli pnevmatik vinç, 0,5 ton ila 10 ton kapasite, dayanıklılık için çelik yapısı
| Hat Hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
100 M'den 500 M'ye kadar davul kapasiteli JQH Serisi Hava vinci
| Kaldırma hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Nominal hız: | 10-20 m/dakika |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |
Çifte Frenli Pnömatik Vins XJFH-5/35KZ Juling Markası Petrol Buhranı için 35m/min
| Nominal yük kapasitesi: | 0.5-10 ton |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hava |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
Aşırı yük koruması JQH-5×48 Piston tipi gaz motoru ile çalışan pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Model: | JQH serisi hava vinci |
Madencilik Araştırma 0,5 Ton - 10 Ton kaldırma kapasitesi ile Pnömatik Hava Çarkı
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 Metre |
| Garanti: | 12 Aylık |
XJFH serisi hava vinç ve yedek parçalar 3.5 M3/min El fren ve otomatik fren ile
| Hava tüketimi: | 3,5 m³/dakika |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Uzaktan Kumanda Pnömatik Hava Vinç Tek Destek Piston Tipi JQH-5 × 48y
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Çekici Model JQHS-100×10 Offshore için
| Şirket: | Üretim |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |


