Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air powered winch ] αγώνας 99 προϊόντα.
Υψηλής ισχύος πνευματικό κουμπί με τηλεχειρισμό, χωρητικότητα 0,5 έως 10 τόνων, κατασκευή από χάλυβα για αντοχή
| Ταχύτητα Γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |
Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης με κινητήρα αέρα, ανθεκτικό στην έκρηξη JQHS-50×12LZ ((A))
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
JQHS-100×10 Πνευματικός ανεμιστήρας ανύψωσης 0,6-0,8 MPa με αυτόματο φρένο δίσκου
| Διάμετρος σχοινίου: | 8-20 ΚΚ |
|---|---|
| Σχήμα: | JQHS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Διπλό φρένο Πνευματικό κουμπί XJFH-5/35KZ Juling Brand 35m/min Για γεωτρήσεις πετρελαίου
| Δυνατότητα ονομαστικού φορτίου: | 0.5-10 τόνους |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματικός αεραγωγός JQH-5×48 με κινητήρα αερίου τύπου έμβολο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
| Σχήμα: | Αεροδρόμος σειράς JQH |
Πνευματική ατμομηχανή με ανυψωτική ικανότητα 0,5 - 10 τόνων
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Αεροδρόμος σειράς XJFH και ανταλλακτικά 3,5 M3/min με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο
| Κατανάλωση αέρα: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 μ |
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί τηλεχειρισμού με μονό στήριγμα με έμβολο τύπου JQH-5×48Y
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Δύο στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό αέριο κουμπί μοντέλο JQHS-100 × 10 για υπεράκτια
| Εταιρεία: | Κατασκευή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |


