Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic air winch ] eşleşme 102 Ürünler.
Otomatik Disk Fren Adam Sürücüsü Vinç 16kw Kara veya Offshore Petrol İşlemleri için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Kompakt Yapı Otomatik İp Ventili XJFH-5/35KZP Küçük Boyut Hafif 16kw
| tel halat çapı: | 8-16mm |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Özel Pnömatik kaldırma Duyarlı Sonsuz Değişken Kontrol 0-10m kaldırma yüksekliği
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Yük kapasitesi: | 1 ton |
QJP-100 Neft Alanında Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 31m davul kapasitesi
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
HW (YJ) Serisi Hidrolik vinç uzaktan kumandalı 5kN ~ 300kN kaldırma kuvveti aralığı ile
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 pound |
Uzaktan kumanda Elektrikli Kaynak Çarkı Değişken Frekans Hız Petrol Alanı için
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| En fazla çizgi çekimi: | 10.000 pound |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
QJP-100 Pnömatik Vinç, 31m Tambur Kapasitesi ve Petrol Sahası Kaldırma İçin Otomatik Yük Tutma Freni - CE ve ISO Sertifikalı
| Davul Kapasitesi: | 31 m |
|---|---|
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
| Montaj Tipi: | Evrensel montaj plakası |
HW Serisi Hidrolik Vinç, 5kN ~ 300kN Kaldırma Kuvveti, Uzaktan Kumanda ve Petrol Sahası Kaldırma İşlemleri için 12 Ay Garanti
| Kullanım: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 lbs |
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
QJP Serisi Hidrolik Motor Hava Kapstan Vint 80ml/rev 20 ft/min
| Hat hızı: | 20 ft/dk |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 3:1 |
| Davul Kapasitesi: | 24 m |


