Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ electric lifting winch ] bij elkaar passen 63 producten.
Elektrische touw-opwinding machine zijdelange touwroller DSJ38DC In olieveld
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Automatische rem CJ9000F houtwinden om helling en diepte van olieput te meten
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
| Bremsysteem: | Automatisch |
Verticale hydraulische houtwiel, ontploffingsvrij voor olievelden
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Stroombron: | Hydraulische |
| Garantie: | 12 maanden |
CJ9000F Stalen hydraulische houtwiel 500ft naar de helling en diepte van de olieput
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Bremsysteem: | Hydraulische |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
CJ9000F Hydraulische lier voor houtkap met een trommelcapaciteit van 500 ft, een maximale trekkracht van 10.000 lbs en afstandsbediening
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Controlesysteem: | Afstandsbediening |
CJ9000F Hydraulische houtwiel met 500ft trommelcapaciteit 10000 lbs maximale lijn trek en 12 maanden garantie voor olieveld gebruik
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| Besturingssysteem: | Afstandsbediening |
500 ft Trommelcapaciteit Hydraulische Logging Lier met 10.000 lbs Maximale Lijnkracht en Hydraulisch Rem Systeem
| Kleur: | Gele oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Remsysteem: | Hydraulisch |
| controlesysteem: | Afstandsbediening |
Op maat gemaakte pneumatische hefmachine Sensitive Infinite Variable Control 0-10m Lifting Height
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Vervoervermogen: | 1 ton |
Pneumatische motor manriding winch 10KN Capaciteit 1000kg CE ISO gecertificeerd
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Vermogenseisen: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Capaciteit: | 1000 kg |
CE/ISO-gecertificeerde pneumatische manridingwijn met een laadvermogen van 10KN en afstandsbediening voor het vervoer van personeel
| Nominale hefkracht: | 10KN |
|---|---|
| Stroomvereisten: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Capaciteit: | 1000KG |


