Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Vita lyv
Numer telefonu :
17317820965
słowa kluczowe [ electric lifting winch ] mecz 63 produkty.
Elektryczna maszyna do zwojowania sznurka rurowego DSJ38DC w polu naftowym
| certyfikaty: | CE, ISO |
|---|---|
| Użycie: | Podnoszenie na polu naftowym |
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
Automatyczne hamulce CJ9000F Winch drogowy do pomiaru nachylenia i głębokości studni naftowej
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| System sterowania: | Zdalne sterowanie |
| System hamulcowy: | Automatyczne |
Pionowa hydrauliczna śrubka drzewna bezstopniowa, odporna na eksplozję
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Źródło energii: | Wyroby hydrauliczne |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
CJ9000F Stalowa hydrauliczna śrubka drzewna 500 stóp do zmierzenia zbocza i głębokości studni naftowej
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| System hamulcowy: | Wyroby hydrauliczne |
| System sterowania: | Zdalne sterowanie |
Wciągarka hydrauliczna do pozyskiwania drewna CJ9000F o pojemności bębna 500 stóp, maksymalnej sile uciągu 10 000 funtów i zdalnym sterowaniu
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Układ hamulca: | Hydrauliczny |
| System sterowania: | Zdalne sterowanie |
CJ9000F Hydrauliczne Winch Logging z 500ft bębna pojemność 10000 funtów Maksymalny ciąg linii i 12 miesięcy gwarancji dla użytku na polach naftowych
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Układ hamulca: | Hydrauliczny |
| System sterowania: | Zdalne sterowanie |
500 ft Wynka hydrauliczna z pojemnością bębna z 10 000 lbs Maksymalny ciąg linii i hydrauliczny układ hamulcowy
| Kolor: | Żółta pomarańcza lub inne kolory |
|---|---|
| Układ hamulcowy: | Hydrauliczny |
| system sterowania: | Zdalne sterowanie |
Zastosowany Pneumatyczny Podnoszący Czuły Nieskończony Zmiennik Kontroli 0-10m Wysokość podnoszenia
| Funkcje bezpieczeństwa: | Przycisk zatrzymania awaryjnego, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| certyfikaty: | CE, ISO |
| Pojemność ładunkowa: | 1 tona |
Pneumatyczna motorowa sznurówka 10KN Pojemność 1000 kg CE ISO certyfikowana
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |
Certyfikowana przez CE/ISO, pneumatyczna śrubka z 10KN i zdalnym sterowaniem
| Znamionowa siła podnoszenia: | 10 KN |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | 220 V/380 V, 50 Hz/60 Hz |
| Pojemność: | 1000 kg |


