Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic winch ] bij elkaar passen 106 producten.
XJFH-serie Luchtwijn en onderdelen 3,5 M3/min Met handrem en automatische rem
| Luchtverbruik: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
| Stroombron: | Lucht |
Afstandsbediening pneumatische lier voor zware toepassingen nominale belasting 0,5 ton 10 ton
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
Staal gids blok assemblage PSQ-1000H voor TAIAN JULING Air Winch XJFH-5/35KFZP
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Capaciteit: | 1 ton |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
JQH-serie luchtwiel 0.5T-10T capaciteit met afstandsbediening
| Trommelcapaciteit: | 100 m tot 500 m |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Certificeringen: | CE, ISO |
Automatische rem Pneumatische luchtwinch afstandsbediende JQHS-80×10 voor het tillen en trekken
| Nominale lijntrekking: | 5-100 kN |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | 5-20 m/min |
| Controletipe: | Afstandsbediening |
XJFH-5/35LS Pneumatische luchtwinch 50ft/min 50kN met dubbele rem
| Max Lifting Capacity: | 10.000 pond |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Lijnsnelheid: | 50 ft/min |
Afstandsbediening Elektrische loggingwijn Variabele frequentiesnelheid Voor olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Maximale lijntrek: | 10.000 pond |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
HW (YJ) Series Hydraulische lier op afstand bestuurd met 5kN ~ 300kN hefkrachtbereik
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Capaciteit: | 1000 pond |
Handrem en automatische rem Luchtwiel Corrosiebestendige JQHS-30×35T Voor olieveld
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
100 M tot 500 M Trommelcapaciteit JQH Serie Lier op Lucht
| Hefsnelheid: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Nominale snelheid: | 10-20 m/min |


