Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch ] eşleşme 106 Ürünler.
XJFH serisi hava vinç ve yedek parçalar 3.5 M3/min El fren ve otomatik fren ile
| Hava tüketimi: | 3,5 m³/dakika |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Uzakdan kumandalı ağır kullanımlar için pnevmatik vinç nominal yük 0,5 ton 10 ton
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
TAIAN JULING Havadaki vinç için çelik rehber blok montajı PSQ-1000H XJFH-5/35KFZP
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Kapasite: | 1 ton |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
JQH Serisi Hava Vinci 0.5T-10T Kapasite Uzaktan Kumandalı
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
Otomatik Fren Pnömatik Havadan Çekici Uzaktan Denetimli JQHS-80×10 kaldırma ve çekme için
| Nominal Çizgi Çekme: | 5-100 KN |
|---|---|
| Hat hızı: | 5-20 m/dak |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
XJFH-5/35LS Pnömatik Havalandırma Vintesi 50ft/min 50kN Çift Frenle
| Maksimum Kaldırma Kapasitesi: | 10.000 pound |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Hat hızı: | 50 ft/min |
Uzaktan kumanda Elektrikli Kaynak Çarkı Değişken Frekans Hız Petrol Alanı için
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| En fazla çizgi çekimi: | 10.000 pound |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
HW (YJ) Serisi Hidrolik vinç uzaktan kumandalı 5kN ~ 300kN kaldırma kuvveti aralığı ile
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Kapasite: | 1000 pound |
El Frenleri ve Otomatik Frenler Hava Çarkı Petrol Alanı için korozyona dayanıklı JQHS-30×35T
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
100 M'den 500 M'ye kadar davul kapasiteli JQH Serisi Hava vinci
| Kaldırma hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Nominal hız: | 10-20 m/dakika |


