Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch ] eşleşme 106 Ürünler.
MÖDEL XJFH-5/35KFZP için 100 X 150 serisi pnevmatik vinç hava silindirleri
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |
Petrol sahaları için pnevmatik hava vinç dağıtım montajı
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 50-100 m |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
Çifte debriyajlı pnevmatik rüzgar vinci XJFH-5/35-C tipi 35m/min Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
| Uygulama: | Ağır kaldırma |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |
Otomatik Davul Band Frenli Petrol Alanı Buhranı Pnömatik Havadan Vinc JQH-5×48
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Fren tipi: | Otomatik |
Çift Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Vint JQHS-30×35T Jeolojik Buhran için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |


