Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch ] eşleşme 106 Ürünler.
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
Aşırı yük koruması JQH-5×48 Piston tipi gaz motoru ile çalışan pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Model: | JQH serisi hava vinci |
Madencilik Araştırma 0,5 Ton - 10 Ton kaldırma kapasitesi ile Pnömatik Hava Çarkı
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 Metre |
| Garanti: | 12 Aylık |
Uzaktan Kumanda Pnömatik Hava Vinç Tek Destek Piston Tipi JQH-5 × 48y
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik kaldırma vinç 20m/min El veya ayak frenli
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 20 m/dak |
| tel halat çapı: | 8 mm |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Çekici Model JQHS-100×10 Offshore için
| Şirket: | Üretim |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
Entegre modülü olan madencilik kompakt pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kontrol Türü: | Pnömatik Kontrol |
İnşaat Mühendisliği Otomatik Disk Frenli Pnömatik Hava Vintü Hafif
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 m - 1000 m |
| Hava Hortumu Boyutu: | 13 mm - 25 mm |
Petrol Alanı kaldırma Telekontrol Hava vinç korozyona dayanıklı
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Durum: | Yeni |


