Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic winch ] bij elkaar passen 106 producten.
JQH-10×24QB Pneumatische lier 0,5T-10T Capaciteit
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ISO |
| Nominale belasting: | 0.5 ton - 10 ton |
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 aangedreven door een zuigergasmotor
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Capaciteit: | 0.5t-10t |
| Model: | JQH-serie luchtwinch |
Gecombineerde installaties voor het vervaardigen van de gewassen en de verwerking van de grondstoffen
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter. |
| Garantie: | 12 maanden |
Afstandsbediening Pneumatische luchtwinch met een enkele steunkolom type JQH-5×48Y
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
Dubbele steunkolf type Pneumatische hefwiel 20m/min Met hand- of voetrem
| Trommelcapaciteit: | 100 m |
|---|---|
| Liftsnelheid: | 20 m/min |
| Diameter van het draadtouw: | 8 mm |
Dubbele steun zuiger type pneumatische luchtwinch model JQHS-100×10 voor offshore
| bedrijf: | Vervaardiging |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
Compacte pneumatische luchtwinch voor mijnbouw met geïntegreerde module
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Materiaal: | staal |
| Controletipe: | Pneumatische Controle |
Bouwtechniek Pneumatische luchtwinch lichtgewicht met automatische schijfrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Trommelcapaciteit: | 100 m - 1000 m |
| De Grootte van de luchtslang: | 13 mm - 25 mm |
Olieveldheffing Telecontrol Air Winch Corrosiebestendige
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Voorwaarde: | Nieuw |


