Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic winch ] αγώνας 106 προϊόντα.
JQH-10×24QB Πνευματικό κουμπί 0.5T-10T χωρητικότητα
| Υλικό: | Ατσάλι |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, ISO |
| Ονομαστικό φορτίο: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
JQHS-40×55 Αεροκίνητο κουμπί με χειροκίνητο / αυτόματο φρένο / φρένο ποδιού
| Πίεση αέρα: | 00,6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5 τόνους - 10 τόνους |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C - 70°C |
Προστασία από υπερφόρτωση Πνευματικός αεραγωγός JQH-5×48 με κινητήρα αερίου τύπου έμβολο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
| Σχήμα: | Αεροδρόμος σειράς JQH |
Πνευματική ατμομηχανή με ανυψωτική ικανότητα 0,5 - 10 τόνων
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί τηλεχειρισμού με μονό στήριγμα με έμβολο τύπου JQH-5×48Y
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | χάλυβα |
Δύο στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεβαστικό γρίφο 20m/min Με βραχίονα χεριού ή ποδιού
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 μ |
|---|---|
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 20 m/min |
| Διάμετρος σχοινίου: | 8 χιλιοστά |
Δύο στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό αέριο κουμπί μοντέλο JQHS-100 × 10 για υπεράκτια
| Εταιρεία: | Κατασκευή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
Ορυχείο συμπαγής πνευματικής ατμομηχανής με ενσωματωμένη μονάδα
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικός έλεγχος |
Μηχανική Κατασκευών Πνευματικό αεριούχο κουμπί ελαφρύ με αυτόματο φρένο δίσκου
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 m - 1000 m |
| Μέγεθος εύκαμπτων αεραγωγών: | 13 mm - 25 mm |
Ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος ανεμοκίνητος
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Υπόθεση: | Νέο |


