Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic winch ] αγώνας 106 προϊόντα.
ZJQH-10×20B0 Πνευματικό κουμπί 10KN για ανύψωση προσωπικού
| Εφαρμογή: | πετρελαιοφόρος περιοχή |
|---|---|
| Χρήση: | Οδηγία και ανύψωση υλικού |
| Μέγιστη. ανυψωτική ικανότητα: | 500 κιλά |
Σύνθετο εργονομικό ανθεκτικό πνευματικό κουμπί για την τηλεχειριζόμενη ανύψωση βαρέων φορτίων
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Υψηλής ισχύος πνευματικό κουμπί με τηλεχειρισμό, χωρητικότητα 0,5 έως 10 τόνων, κατασκευή από χάλυβα για αντοχή
| Ταχύτητα Γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Τηλεχειριστήριο |
Πνευματικό κουμπί συμπιεσμένου αέρα JQHS-80×10 16kw με χειροκίνητο φρένο
| Εφαρμογή: | Ανύψωση και έλξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
Μοναδική στήριξη τύπου έμβολο Πνευματικό ανεμιστήρα JQH-5×48QB για την άρση και την ανύψωση
| Πίεση αέρα: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
Πνευματικό κουμπί με τηλεχειριζόμενο έλεγχο με αέρα με χωρητικότητα τύμπανου 100-1000m
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Εφαρμογή: | Ακτής, Ορυχεία, Κατασκευές κ.λπ. |
Τηλεελέγχος Πνευματική βιντς Απομακρυσμένο έλεγχο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 0.5-10 τόνους |
Υλικό ανύψωσης ανδρικού αερίου 5KN 2,6kW
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, συντήρηση, διάσωση |
|---|---|
| Χρήση: | Οδηγία και ανύψωση υλικού |
| Μέγιστη. ανυψωτική ικανότητα: | 500 κιλά |
Πνευματικό γρίφο JQHS-100×6X με βραχίονα χεριού και ποδιού
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικό |
|---|---|
| Σύστημα πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Μέγιστη ταχύτητα γραμμής: | 20-36 m/min |
XJFH-10/20Z Πνευματικό γρίφο με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο για ανύψωση ασφαλή από έκρηξη και προστασία από υπερφόρτωση
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικός |


