Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ pneumatic winch ] eşleşme 106 Ürünler.
Personel kaldırma için zjqh-10 × 20b0 insanlı pnömatik vinç 10kn 10kn
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Ağır Güçlü Uzaktan Denetimli Kalkış için Kompakt Ergonomik Dayanıklı Pnömatik Venk
| Satır hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
Uzaktan kumandalı ağır görevli pnevmatik vinç, 0,5 ton ila 10 ton kapasite, dayanıklılık için çelik yapısı
| Hat Hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Tipi: | Uzaktan kumanda |
Sıkıştırılmış hava pnevmatik vinç JQHS-80×10 16kw El frenli
| Uygulama: | Kaldırma ve çekme |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Türü: | Hava vinç |
Tek Destekli Piston Tipi Pnömatik Vinç kaldırıcı JQH-5×48QB Taşıma ve kaldırma için
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Telekontrollü Pnömatik Vinç Uzaktan Kontrollü Petrol Alanı için Gaz Kontrolü
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0.5-10 ton |
Adam Yürüyüşü Pnömatik Vinc kaldırma ekipmanları 5KN 2.6kW
| Uygulama: | İnşaat, bakım, kurtarma |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 500kg |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
Patlama geçirmez kaldırma ve aşırı yük koruması için el frenli ve otomatik frenli XJFH-10/20Z pnevmatik vinç
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Hava vinç |
| Kontrol Tipi: | Pnömatik |


