Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic winch ] bij elkaar passen 106 producten.
ZJQH-10×20B0 bemande pneumatische lier 10KN voor het tillen van personeel
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Compacte, ergonomische, duurzame pneumatische lier voor zware afstandsbediende hefwerkzaamheden
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
Robuuste pneumatische lier met afstandsbediening, capaciteit van 0,5 ton tot 10 ton, stalen constructie voor duurzaamheid
| Lijnsnelheid: | 10 tot 70 m/min |
|---|---|
| Typ van rem: | Automatische schijfrem |
| Controletype: | Afstandsbediening |
Compressed Air Pneumatic Winch JQHS-80×10 16kw met handrem
| Toepassing: | Opheffen en trekken |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
| Type: | Luchtkruk |
Eenvoudige steunkolf type pneumatische lierhef JQH-5×48QB voor het trekken en tillen
| Luchtdruk: | 00,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
| Controletipe: | Pneumatische |
Afstandsbediende pneumatische lier met een capaciteit van 100-1000 m
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| Toepassing: | Offshore, mijnbouw, bouw, enz. |
Telecontrole Pneumatische lier Afstandsbediening Gasbesturing Voor Olieveld
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Nominale capaciteit: | 0.5-10 ton |
Man Ride Pneumatische lifteapparatuur 5KN 2,6 kW
| Toepassing: | Bouw, onderhoud, redding |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 500 kg |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
XJFH-10/20Z Pneumatische lier met handrem en automatische rem voor explosiebestendige opheffing en bescherming tegen overbelasting
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| Type: | Luchtkruk |
| Controletype: | Pneumatisch |


