Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
zoekwoorden [ pneumatic winch ] bij elkaar passen 106 producten.
Pneumatische lier luchtcilinder serie 100 x 150 voor model XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
15kN bemande pneumatische lier ZJQH-15×20B Personeels- en materiaalopheffing
| Toepassing: | olieveld |
|---|---|
| Gebruik: | Mensenrijden en materiaalheffen |
| Max. hefvermogen: | 800 kg |
JQHS Serie Pneumatische Lier met 150 KN Hefcapaciteit, Explosieveilige Ontwerp en 12m/min Hefsnelheid voor Olieveld Gebruik
| Controletype: | Luchtbesturing |
|---|---|
| De lengte van het touw: | 100 meter |
| Garantie: | 12 maanden |
Geïnstalleerd in een van de volgende modellen:
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
| Garantie: | 12 maanden |
Pneumatische luchtwinchverspreidingsassemblage voor olievelden
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Maximale hefhoogte: | 50-100 m |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
Dual-clutch pneumatische windwiel XJFH-5/35-C-type 35m/min Met vermogen
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Controletipe: | Pneumatische |
| Toepassing: | Zwaar werk opheffen |
Afstandsbediening Mining Pneumatic Lifting Winch met noodstopknop
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | staal |
JQHS-100×10 Pneumatische hefwiel 0,6-0,8 MPa met automatische schijfrem
| Diameter van het draadtouw: | 8-20 MM. |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Pneumatische luchtwinch JQH-5×48 met automatische trommelbandrem
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Typ van rem: | Automatisch |
Doppelsteunkolftyp pneumatische luchtwinch JQHS-30×35T voor geologisch boren
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |


