Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ pneumatic winch ] αγώνας 106 προϊόντα.
Αεροδρόμος σειράς XJFH και ανταλλακτικά 3,5 M3/min με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο
| Κατανάλωση αέρα: | 3.5 m3/min |
|---|---|
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 μ |
| Πηγή ενέργειας: | Αέρας |
Πνευματικό κουμπί τηλεχειρισμού για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Σιδηροδρομική οδήγηση Συγκρότημα μπλοκ PSQ-1000H για TAIAN JULING αέριο γρίφο XJFH-5/35KFZP
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Αεροδρόμος σειράς JQH 0.5T-10T χωρητικότητα με τηλεχειριστήριο
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Αυτόματη πέδηση Πνευματικό αεριωθούμενο κουμπί JQHS-80×10 με τηλεχειριζόμενο για ανύψωση και έλξη
| Ονομαστική έλξη γραμμής: | 5-100 kN |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμής: | 5-20 m/min |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
XJFH-5/35LS Πνευματικός αεροπαραγωγός 50ft/min 50kN με διπλό φρένο
| Max που ανυψώνει την ικανότητα: | 10.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
| Ταχύτητα γραμμής: | 50 ft/min |
Ηλεκτρικός κουμπί αποθήκευσης με τηλεχειριστήριο μεταβλητή ταχύτητα συχνότητας για πετρελαϊκό πεδίο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Μέγιστη τράβηξη γραμμής: | 10.000 λίβρες |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Η σειρά HW (YJ) Υδραυλικός κουμπί με τηλεχειριζόμενο έλεγχο με 5kN ~ 300kN εύρος δύναμης ανύψωσης
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Δυναμικότητα: | 1000 λίβρες |
Χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο Αεροδρόμος ανθεκτικός στη διάβρωση JQHS-30×35T για πετρελαϊκό πεδίο
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, προστασία από υπερφόρτωση |
Αερόψυκτρο JQH Series με χωρητικότητα τυμπάνου 100 M έως 500 M
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5t-10t |
| Ωριαία ταχύτητα: | 10-20 m/min |


