Alle producten
Contactpersoon :
Vita lyv
Telefoonnummer :
17317820965
JQHS-40×55 lucht aangedreven lier aangedreven door handrem / automatische rem / voetrem
| Luchtdruk: | 0.6 MPa - 0,8 MPa |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 0.5 ton - 10 ton |
| Werktemperatuur: | -20°C - 70°C |
Doppelsteunkolftyp pneumatische luchtwinch JQHS-30×35T voor geologisch boren
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Oilfield Aluminium Pneumatische Luchtwinch JQHS-5×48 Met Automatische Drum Band Brek
| Kleur: | Geel, oranje of andere kleuren |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ISO |
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
Maritieme Exploratie Pneumatische Lier JQHS-100×6X Met Hand- en Voetrem
| Controletipe: | Pneumatische |
|---|---|
| Bremsysteem: | Automatische schijfrem |
| Maximale lijnsnelheid: | 20-36 m/min |
Dubbele rem pneumatische luchtwinch XJFH-10/20LZ explosiebestendige 30kw
| Gewicht: | 500 pond |
|---|---|
| Controletipe: | Afstandsbediening |
| certificeringen: | CE, ISO |
XJFH 3/35KZ Pneumatische luchtwinch Cylinder Cover XJFH-3/35-2014 vuildicht
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Pneumatische luchtwinchverspreidingsassemblage voor olievelden
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Maximale hefhoogte: | 50-100 m |
| Stroombron: | Gecomprimeerde lucht |
1 ton nominale capaciteit distributie-installatie voor windwiel 5T MODEL XJFH-5/35KFZP
| Nominale capaciteit: | 1 ton |
|---|---|
| Luchtverbruik: | 1.5 M3/min |
| Toepassing: | Het tillen en trekken van zware lasten in verschillende industrieën |
Pneumatische lier luchtcilinder serie 100 x 150 voor model XJFH-5/35KFZP
| certificeringen: | CE, ISO |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen in een olieveld |
| Veiligheidskenmerken: | Noodstopknop, overbelastingbescherming |
Offshore windwiel met dubbele koppeling 90 Psi XJFH-5/35-C-type met uitgang
| Reeks: | XJFH |
|---|---|
| Gewicht: | 550 lbs. |
| Versnellingsverhouding: | 60:1 |


