Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
Çift Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Vint JQHS-30×35T Jeolojik Buhran için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Petrol Alanı Alüminyum Pnömatik Havadan Çekici JQHS-5×48 Otomatik Davul Band Frenli
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
Çift Frenli Pnömatik Havadan Çekici XJFH-10/20LZ Patlama Dayanıklı 30kw
| Ağırlık: | 500 pound |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
XJFH 3/35KZ Pnömatik Havalı Vincil Silindir Kapağı XJFH-3/35-2014 Kir geçirmez
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Petrol sahaları için pnevmatik hava vinç dağıtım montajı
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Maksimum kaldırma yüksekliği: | 50-100 m |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
1 ton değerli kapasiteye sahip hava vinçleri için dağıtım sistemi 5T model XJFH-5/35KFZP
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
|---|---|
| Hava tüketimi: | 1,5 m³/dakika |
| Uygulama: | Çeşitli endüstrilerde ağır yüklerin kaldırılması ve çekilmesi |
MÖDEL XJFH-5/35KFZP için 100 X 150 serisi pnevmatik vinç hava silindirleri
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |


