Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
Petrol Alanı Alüminyum Pnömatik Havadan Çekici JQHS-5×48 Otomatik Davul Band Frenli
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
Çift Destek Piston Tipi Pnömatik Havadan Vint JQHS-30×35T Jeolojik Buhran için
| Sertifikalar: | CE, ISO |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Güvenlik özellikleri: | Acil Stop Butonu, Aşırı Yük Koruması |
JQHS-40×55 Hava ile çalışan vinç, el fren / otomatik fren / ayak fren ile çalıştırılır
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0,5 ton - 10 ton |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C - 70°C |
Aşırı yük koruma Hava ile çalışan vinç JQHS-50×12LZ ((A) 0.8Mpa 10-30 m/min
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Nominal Çizgi Çekme: | 500-10000 kg |
| Model: | JQHS |
Otomatik Fren Pnömatik Havadan Çekici Uzaktan Denetimli JQHS-80×10 kaldırma ve çekme için
| Nominal Çizgi Çekme: | 5-100 KN |
|---|---|
| Hat hızı: | 5-20 m/dak |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
Piston hava motorları hava vinç JQHS-100×10 Çift Standart Mod Dia 8mm - 16mm Tel ip
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| İşleme: | Kırmacılık |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |
Sıkıştırılmış hava pnevmatik vinç JQHS-80×10 16kw El frenli
| Uygulama: | Kaldırma ve çekme |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi: | Uzaktan kumanda |
| Türü: | Hava vinç |
JQHS-100×10 Otomatik Disk Frenli Pnömatik Kaldırma Çarkı 0.6-0.8 MPa
| tel halat çapı: | 8-20 mm |
|---|---|
| Model: | JQHS |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ila 60 ℃ |
Çifte Destek Piston Tipi Pnömatik kaldırma vinç 20m/min El veya ayak frenli
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 20 m/dak |
| tel halat çapı: | 8 mm |


