Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
Kompakt Yapı Otomatik İp Ventili XJFH-5/35KZP Küçük Boyut Hafif 16kw
| tel halat çapı: | 8-16mm |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Çifte Frenli Pnömatik Vins XJFH-5/35KZ Juling Markası Petrol Buhranı için 35m/min
| Nominal yük kapasitesi: | 0.5-10 ton |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Hava |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
XJFH-5/35LS Pnömatik Havalandırma Vintesi 50ft/min 50kN Çift Frenle
| Maksimum Kaldırma Kapasitesi: | 10.000 pound |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Hat hızı: | 50 ft/min |
XJFH serisi hava vinç ve yedek parçalar 3.5 M3/min El fren ve otomatik fren ile
| Hava tüketimi: | 3,5 m³/dakika |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 milyon |
| Güç Kaynağı: | Hava |
Piston tipi Pnömatik vinçler Pürüzsüz çalışması 0,6-0,8 MPa Petrol sahaları için
| tambur çapı: | 500 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 1200 kilo |
| Seriler: | Xjfh |
Sıradan yüksek koltuklu rüzgar vinci XJFH-5/35Z 16kw El frenli kırık frenli
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Maks. kaldırma hızı: | 10-20 m/dakika |
| Davul tipi: | Lebus Yivli Tambur |
Petrol Alanı Pnömatik Kalkıştırma Çarkı XJFH 20×16 Otomatik Frenli Tipi
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
|---|---|
| Kontrol Türü: | El veya uzaktan kumanda |
| Garanti: | 12 Aylık |
Denizaltı çift debriyajlı rüzgar vinci 90 Psi XJFH-5/35-C tipi Güç çıkışı ile
| Seriler: | Xjfh |
|---|---|
| Ağırlık: | 550 lbs |
| Dişli Oranı: | 60:1 |
Madencilik Araştırma 0,5 Ton - 10 Ton kaldırma kapasitesi ile Pnömatik Hava Çarkı
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 Metre |
| Garanti: | 12 Aylık |
Piston hava motorları Pnömatik vinç JQHS-40×55 12m/min 2.6kW
| Hava tüketimi: | 10-30 m³/dakika |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |


