Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
Korrozyona Dirençli Pnömatik Taş 10m Yanıcı ve Patlayıcı Çevreler için
| Garanti: | 12 Aylık |
|---|---|
| Türü: | Pnömatik |
| Ağırlık kaldırmak: | 10 Metre |
100-1000m davul kapasitesi ile uzaktan hava kontrolü pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
Uzaktan kumandalı pnevmatik hava vinç JQH-5×48Y Tek davulla kaplanmış toz
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Bitir.: | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç Kaynağı: | Sıkıştırılmış hava |
Tek Destekli Piston Tipi Pnömatik Vinç kaldırıcı JQH-5×48QB Taşıma ve kaldırma için
| Hava basıncı: | 0,6-0,8 MPa |
|---|---|
| Uygulama: | Açık deniz, madencilik, inşaat vb. |
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
Aşırı yük koruması JQH-5×48 Piston tipi gaz motoru ile çalışan pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Model: | JQH serisi hava vinci |
Deniz pnevmatik hava vinç 10m/min 70m/min Aşırı yük koruması ile
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
Entegre modülü olan madencilik kompakt pnevmatik hava vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kontrol Türü: | Pnömatik Kontrol |
İnşaat Mühendisliği Otomatik Disk Frenli Pnömatik Hava Vintü Hafif
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Davul Kapasitesi: | 100 m - 1000 m |
| Hava Hortumu Boyutu: | 13 mm - 25 mm |
Uzaktan kumandalı madencilik acil durma düğmesi ile pnevmatik kaldırma vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Malzeme: | çelik |
Telekontrollü Pnömatik Vinç Uzaktan Kontrollü Petrol Alanı için Gaz Kontrolü
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Değerlendirilmiş kapasite: | 0.5-10 ton |


