Όλα τα Προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Vita lyv
Τηλεφωνικό νούμερο :
17317820965
λέξεις-κλειδιά [ air winch ] αγώνας 106 προϊόντα.
XJFH-10/20Z Πνευματικό γρίφο με χειροκίνητο φρένο και αυτόματο φρένο για ανύψωση ασφαλή από έκρηξη και προστασία από υπερφόρτωση
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρούλκο αέρα |
| Τύπος ελέγχου: | Πνευματικός |
JQH-5×48 Χάλυβα Πνευματικό Γκουμπί με κινητήρα αερίου τύπου έμβολο
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
Πνευματικό γρίφο με φορτίο 10KN και τηλεχειριστήριο για μεταφορά προσωπικού, πιστοποιημένο CE/ISO
| Δυναμικό ανύψωσης: | 10 KN |
|---|---|
| Απαιτήσεις ισχύος: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Ικανότητα: | 1000 KG |
Πνευματικό Βίντσι Σειράς JQHS με Χωρητικότητα Ανύψωσης 150 KN, Αντιεκρηκτικό Σχεδιασμό και Ταχύτητα Ανύψωσης 12m/min για Χρήση σε Πετρελαϊκά Πεδία
| Τύπος ελέγχου: | Έλεγχος αέρα |
|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 100 μέτρα |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Ταχύτητα JQH Series Air Winch με αυτόματο φρένο με δίσκο 10 M/min έως 70 M/min Ταχύτητα γραμμής και 2,5 M3/min 12 M3/min Καταναλώσεις αέρα
| Δυναμικότητα: | 0.5t-10t |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Τύπος πέδησης: | Αυτόματο φρένο με δίσκο |
Πολυδιάστατος ανεμιστήρας αέρα για την ανύψωση χάλυβα με ταχύτητα σχοινιού 10 M/min 40 M/min
| Κατανάλωση αέρα: | 2.5 M3/min - 12 M3/min |
|---|---|
| Ταχύτητα σχοινιών: | 10 m/min - 40 m/min |
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
Αεροδρόμος σειράς JQH για ανύψωση σε πετρελαϊκό πεδίο Πιστοποιητικά ISO 8 mm 20 mm Διάμετρο σχοινίου βαρύ και αξιόπιστο
| Διάμετρος σχοινιών: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Χρήση: | Ανύψωση πετρελαϊκού πεδίου |
| Τύπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Αεροδρόμος σειράς JQH υψηλής ταχύτητας και ανθεκτικός 10 M/min 40 M/min Απόδοση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ταχύτητα ανύψωσης: | 10 m/min - 40 m/min |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Ταχύτητα γραμμής: | 10 έως 70 m/min |
Αεροδρόμος σειράς JQH 8 mm 20 mm Διαμέτρου σχοινιού 10 M/min 40 M/min Ταχύτητα ανύψωσης για εφαρμογές και λειτουργίες βαριάς χρήσης
| Ικανότητα τυμπάνων: | 100 έως 500 m |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πιστοποιητικά: | CE, ISO |
Πνευματικό ανεμιστήρα ανύψωσης με κινητήρα αέρα, ανθεκτικό στην έκρηξη JQHS-50×12LZ ((A))
| Χρώμα: | Κίτρινο Πορτοκαλί ή άλλα χρώματα |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα: | 1 τόνος |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |


