Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air winch ] eşleşme 106 Ürünler.
Patlama geçirmez kaldırma ve aşırı yük koruması için el frenli ve otomatik frenli XJFH-10/20Z pnevmatik vinç
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Hava vinç |
| Kontrol Tipi: | Pnömatik |
JQH-5×48 Piston tipi gaz motoru ile çalışan çelik pnevmatik vinç
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
CE/ISO Sertifikalı, 10KN Yük Kapasiteli ve Personel Taşımacılığı için Uzaktan Kumandalı Pnömatik İnsan Taşıma Vinci
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Kapasite: | 1000KG |
JQHS Serisi 150 KN Kaldırma Kapasiteli, Patlamaya Dayanıklı Tasarımlı ve Petrol Sahası Kullanımı İçin 12m/dk Kaldırma Hızlı Pnömatik Vinç
| Kontrol Tipi: | Hava kontrolü |
|---|---|
| İpi uzunluğu: | 100 metre |
| Garanti: | 12 ay |
Hız Otomatik Disk Frenli JQH Serisi Hava Vintüsü 10 M/min 70 M/min Hız Hız ve 2,5 M3/min 12 M3/min Hava tüketimi
| Kapasite: | 0.5t-10t |
|---|---|
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
Çelik kaldırma için çok yönlü hava vinç 10 M/min 40 M/min ip hızı
| Hava tüketimi: | 2,5 m³/dk - 12 m³/dakika |
|---|---|
| Halat Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
Petrol sahasında kaldırma için JQH Serisi Havalı Vinc 8 mm 20 mm ip çapı ağır ve güvenilir
| halat çapı: | 8 mm - 20 mm |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol sahasında kaldırma |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
JQH Serisi Havadan Çekici Yüksek Hızlı ve Dayanıklı 10 M/min 40 M/min Endüstriyel Uygulamalar için Performans
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
JQH Serisi Hava Çarkı 8 mm 20 mm ip çapı 10 M/min 40 M/min Ağır görev uygulamaları ve operasyonları için kaldırma hızı
| Davul Kapasitesi: | 100 m ile 500 m arasında |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Sertifikalar: | CE, ISO |
Hava motoru ile çalışan patlama geçirmez pnevmatik kaldırma vinç JQHS-50×12LZ ((A))
| Renk: | Sarı turuncu veya diğer renkler |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite: | 1 ton |
| Garanti: | 12 Aylık |


