Tüm ürünler
İlgili kişi :
Vita lyv
Telefon numarası :
17317820965
anahtar kelimeler [ air winch ] eşleşme 106 Ürünler.
15kN İnsansız Pnömatik Vinc ZJQH-15×20B Personel ve Malzeme kaldırma
| Uygulama: | petrol sahası |
|---|---|
| Kullanımı: | Manriding ve malzeme kaldırma |
| Maks. kaldırma kapasitesi: | 800kg |
Deniz Araştırması Pnömatik Vins JQHS-100×6X El ve Ayak Frenli
| Kontrol Türü: | Pnömatik |
|---|---|
| Fren sistemi: | Otomatik disk freni |
| Maksimum hat hızı: | 20-36 m/dakika |
QJP Serisi Hidrolik Motor Hava Kapstan Vint 80ml/rev 20 ft/min
| Hat hızı: | 20 ft/dk |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 3:1 |
| Davul Kapasitesi: | 24 m |
500kg Pnömatik Vinç Aşırı Yük Korumalı 0.6-0.8MPa Hava Basıncı
| Hava basıncı: | 0.6-0.8mpa |
|---|---|
| Kontrol yöntemi: | Kolye kontrolü |
| Süspansiyon Tipi: | Çengel |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
JQH-10×24QB Pnömatik Vins 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Sertifikalar: | CE, ISO |
| Nominal Yük: | 0,5 ton - 10 ton |
CE Sertifikası ve Hava Tüketimi 2.5 M3/min 12 M3/min kaldırma
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5t-10t |
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
Hızlı kurulumlu hava kompresörü ile üretim hattınızı yükseltin 2.5 M3/min 12 M3/min Hava tüketimi 0.5T-10T Kapasite
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Kaldırma Hızı: | 10 m/dk - 40 m/dk |
| Hava basıncı: | 0.6 MPa - 0.8 MPa |
Uzakdan kumandalı ağır kullanımlar için pnevmatik vinç nominal yük 0,5 ton 10 ton
| Hat hızı: | 10 m/min ile 70 m/min arasında |
|---|---|
| Fren tipi: | Otomatik disk freni |
| Kontrol Türü: | Uzaktan kumanda |
Pnömatik motorlu, gezegensel yavaşlama mekanizması ile adamlı vinç
| Nominal kaldırma kuvveti: | 10KN |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220v/380v, 50hz/60hz |
| Kapasite: | 1000kg |


